Hey! We are strategists, designers, marketeers and developers

Say Hey is een team van 10 gepassioneerde mensen met elk hun talenten en eigenschappen waardoor we een vlotte samenwerking kunnen creëren binnen ons bedrijf. Een mix van creatief talent, programmatie skills, marketing, communicatie, opvolging, copywriting, optimalisatie en zoveel meer zijn belangrijke kwaliteiten en talenten die noodzakelijk zijn om voor elke klant een sterk resultaat neer te zetten.

Ons team

Maak kennis met ons team, wij helpen jullie graag verder.

Say Hey to

Dennis Vieren

Sales
Strategy
Planning
Brand & Identity Audit

dennis@sayhey.be

Say Hey to

Dieter Vieren

Web Development
Technical Administration
Quality

dieter@sayhey.be

Say Hey to

Marleen Vandamme

Creative Copywriting
Content Management
Administration
Support

marleen@sayhey.be

Say Hey to

Matthias Goderis

Back End - Application Development
Application Analysis

matthias@sayhey.be

Say Hey to

Martijn Werbrouck

Front End Development

martijn@sayhey.be

Say Hey to

Pieter Demeester

Brand Development
Graphic Design

pieter@sayhey.be

Say Hey to

Bas Verplancke

Marketing
Communication

bas@sayhey.be

Say Hey to

Julie Maertens

Communication
Content Manager
Marketing
Support

julie@sayhey.be